1

2

آتش بازی هوایی اصلی ترین تخصصی گروه جلوه های نورینه میباشد ، قطعا یکی از زیباترین مراسم های آتش بازی و نورافشانی برگزاری آتش بازی هوایی است ، اگر بخواهیم بصورت کوتاه این نوع اجرای آتشبازی را معرفی کنیم باید بگوییم که : در این روش از انواع منور ها و توپ های لوله ای استفاده میشود . از اصلی ترین فاکتور های این مراسم میزان ارتفاع و مدت زمان و تعداد شلیک آن است .

بعنوان مثال برای افتتاح یک فروشگاه کوچک در یک محیط تجاری با فضای نسبتا باز میتوان از منور های 25 شلیک الی 100 شلیک استفاده کرد که تا ارتفاع مجازِ 40 متر پرتاب میشوند و در آسمان اشکالی زیبا (گل و هندسی ) ایجاد میکنند. در این مثال اگر شما برای یک مرحله آتش بازی چیزی حدود 100 شوت منظم داشته باشید مجموع تایم مراسم شما حدود 50 ثانیه خواهد شد و اگر این 100 شوت بصورت نامنظم اجرا کنیم میتوانیم مدت زمان آن را به 2 دقیقه هم برسانیم .

اما در مراسم های سنگین و جدی تر این آتش بازی بصورت مرحله ای انجام میشود و در کنار موزیک و هماهنگ با نوع برنامه شما در فواصل زمانی مشخص (تایید شده توسط مدیر برنامه ) بعنوان مثال در ابتدای برنامه برای جلب توجه حاضرین از یک توپ آتش بازی در سایز حداقل 3 اینچ استفاده میشود و سپس از یک منور 25 شوت ، با این کار تمامی حاضرین در این محدوده به سمت مراسم شما جمع خواهند شد ، سپس با استفاده از سایر برنامه های درحال اجرا برنامه ادامه خواهد داشت . نوبت بعدی را در این مثال 15 دقیقه بعد خواهیم گرفت ، پس حالا زمان آن رسیده است که یک شلیک دیگر و خیلی زیباتر از شلیک قبلی اجرا کنیم ، در این بخش مجری برنامه و یا بخش صوت و موزیک شور و هیجانی برای اجرای آتش بازی ایجاد خواهد کرد و با یک منور 35 شوت با ارتفاع بیشتر و افکت های زیبا تر حاضرین را سرگرم خواهیم کرد ، معمولا در ابتدا و یا انتهای شلیک هر منور منظم از یک توپ ویژه با ارتفاع بالاتر و گل بزرگتر استفاه میشود .

اما در مرحله پایانی مراسم از یک منور 100 شلیک با افکت های خاص و زیبا استفاده میشود که با همراهی موزیک شور و هیجان خاصی را به مراسم شما خواهد بخشید.

موارد بالا بصورت مثال ساده بیان شده است ، بدیهی است که مدت زمان و نحوه ی اجرای مراسم آتش بازی هوایی با توجه به نوع مراسم و درخواست مشتری متفاوت میباشد و ممکن است کلیه شلیک های مثال بالا به درخواست یک مشتری بصورت یکجا و پشت سر هم انجام شود و مراسم آتش بازی به اتمام برسد .

ما در گروه نورینه امادگی این را داریم که با ارائه سناریو آتش بازی به شما در انتخاب نوع اجرای کمک کنیم .

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ارائه مشاوره میتوانید با شماره های زیر تماش حاصل فرمایید .

02133564425

همراه مدیریت : 09127636612

09101939500

مدیریت حسنی