1

2

نور افشاني از كجا به وجود آمد ؟
تاريخچه نور افشاني از سالیان دور به كشور چين فعلي باز میگردد و چین در زمينه جشن هاي پادشاهي و مراسمات سال نو اين پديده را به جهانيان معرفي كرد
پس از آن در عصر حاضر كشور هاي اروپايي و آمريكايي با ديدن اين مراسم زيبا به فكر خريد و استفاده آن و حتي توليد در كشور خود و استفاده از آن در جشن هاي ملي خود شدند.

رفته رفته اين پديده به يك بيزينس جهاني تبديل شد كه در آن كشور ها شروع به رقابت  براي توليد محصول با كيفيت تر و افكت دادن به آن افتادند تا اينكه تجار به فكر استفاده از اين محصول ها براي همه مراسمات شادي مردم افتادند!

از آتش بازی و نور افشانی برای استفاده در مراسمات مختلف مثل
افتتاحيه المپيك و مسابقات
ورزشي
جشن هاي ملي و مذهبي
جشن هاي سال نو
مراسمات عروسي
كنسرت ها
همايش ها
اهدا جوائز
و غیره استفاده میشود .

رفته رفته مدل و افكت هاي زيباتري توليد و به فروش رفت ، مدل هاي آسماني زيبا اشكال زيباي هندسي مانند قلب و دايره و غیره .

مدل هاي مخصوص داخل سالن كه آبشار سرد برقي ناميده میشوند كه براي اولين بار آتش ناشي از روشن شدن آن براي اطرافيان خطري به دنبال ندارد و میتوان برای یک مراسم نورافشانی در فضای بسته اجرا شود كه خود انقلابي در صنعت آتش بازي است.

از اين رو تجار كشور ما نیز به فكر وارد كردن اين محصولات به كشور طی ١٥ سال پيش افتادند شروع ورود محصولات آتش بازي به كشور مان با محصولات كوچك و ساده نور افشاني و آتش بازي آغاز شد كه مي توان به فشفشه مخصوص روي كيك ، فشفشه هاي سيمي ، آبشار هاي گرم و برقي سرد مخصوص مراسمات عروسي و افتتاحيه اشاره کرد.

تا اينكه اين صنعت در كشور ما نیز كارخانه توليد لوازم آتش بازي بنا كرد كه در اصفهان شركت نارگستر و در اطراف قزوين شركت ناريه سپهر شروع به توليد اين محصولات نمودند.

اما اصلی ترین نکته درباره یک مراسم آتش بازی خوب علاوه بر نوع محصولات با کیفیت اجرای مناسب و حرفه ای آن است.

گروه نور افشاني پيروز (نورینه ) با تجربه ٨ ساله در زمينه فروش و اجراي محصولات ناريه و آتش بازي سعي در معرفي و اجراي بهترين محصولات در اين رشته تخصصي را دارد ،كه در همين زمينه مراسمات مختلف ملي و مذهبي و جشن ها و همايش ها را به بهترين شكل با كادر مجرب برگزار ميكند.

"رزومه کاری ما گویای تخصص و سطح کیفیت کاری ماست"

اجرای مراسم آتش بازی

ارادتمند شما

محمد حسنی

مدیریت مجموعه